بسم الله الرحمن الرحیم

 ای صاحبان پیج های میلیونی و چندصدهزار نفری؛ هنرمندان، بازیگران، صاحبان مشاغل اینترنتی

چرا در اینستاگرام برای امام زمان (علیه السلام) تبلیغ نمی کنید؟

مگر شما دوست نداری ظهور زودتر اتفاق بیفتد؟ مگر از ثواب فوق العاده زیاد تبلیغ برای امام زمان اطلاعی ندارید؟ مگر شماها دوست ندارید وقتی حضرت ظهور کرد شرمندش نباشید و بگین یک کار کوچک حداقل اندازه یک ذره براش کردین. اگر در بین صدها کلیپ و عکس چند کلیپ هم به امام زمانت اختصاص بدی چی میشه؟  مگر نمی دانید بزرگترین و بیشترین حسرت ها بعد مرگ برای کسانی هست که با وجود امکانات از تبلیغ برای امام زمان خود دریغ کردن. مگر شما نمی دانید هر گناهی ظهور را به تاخیر می اندازد؟

 آگاه باشید هرکس در زمان غربت امام با وجود امکانات از کمک به امام دریغ کند فردای قیامت باید پاسخگو باشد و منتظر عذاب الیم باشد.

هم اکنون تا فرصتی هست حسین زمان(عجل الله فرج الشریف) خود را یاری کنید.

علی سیلمانی، آزاده نامداری و علی انصاریان، کریم اکبری، پورحسینی، ماه چهره خلیلی، سیروس گرجستانی، محمدعلی کشاورز، کیانفر، شجریان، مرتضی پاشایی و ......... همه درگذشتند و رفتند و دستشان الان از این دنیا کوتاست. همه هم پیج های میلیونی داشتند. هرکس الان تو پیجش یک پیام، حدیث و کلیپی باشد که خدا پسند باشه. تا زمانی که آن پیام باشه براش حسنه فرستاده میشه وای به حال کسی که رفته ولی هنوز عکس ها و کلیپ های گناه تو پیجش مونده و جوان ها هی منتشر می کنند و گمراه می شن.

خیلی از مردم نمی دانند عقب یا جلو افتادن ظهور به خاطر اعمال خودشان است. با هر گناهی ظهور عقب می افتد و با هر کار خیری ظهور جلو می افتد. خیلی از مردم از امام زمان جز یک اسم هیچی نمی دانند.

دوست عزیزی که پیجت پر از عکس و فیلم بی حجاب زننده است و تو اینترنت پر کردی؟ آیا می دانی هر گناهی یکی از حفره های جهنم را فعال می کند؟ مگر نمی دانید عکس های بی حجاب و انتشار گناه آن هم به تعداد زیاد بین مردم امام را به خشم می آورد؟ حالا خودت قضاوت کن با انتشار این همه عکس تا حالا چند حفره را روشن کردی؟ این خیلی تلخ است ولی واقعیت است.....

 

پیج میلیونی شما که هزاران نفر از آن بازدید می کنند شما را به کجا می برد؟؟؟؟

پیج شما شامل کدام دسته است؟

پیجی که هزاران بازدید کننده را به کار خیر و سالم تشویق می کند؟ پیجی که از یاد خدا غافل نیست؟ پیجی که هیچ عکس حرام یا مطلب گناهی در آن نیست؟ مردم را از غفلت در میآورد یا نه؟؟؟ پیجی که اگر همین الان مرگ به سرغ شما بیاید از این صالحات باقیاتی که هزاران نفر بعد از مرگ شما به آن سر خواهند زد به شما خیری می رسد یا خدای نکرده پیجی است پر از عکس بی حجاب، مطالب گناه، غفلت وبی خبری....

روزانه هزاران نفر از شما و عکس های بزک کرده و فیلم هایتان الگو برمی دارند گمراه می شوند و با انتشار ان ها بقیه را گمراه می کنند و تا زمانی که این پیچ هست برای شما گناه نوشته می شود هرچند شما زنده نباشید.

هشدار که سکرات موت و عذاب قبر و هول و هراس قیامت در همین پیج ها پنهان است!!!

پیج شما مردم را به کدام سمت می برد؟؟؟؟

برخی پیج یا کانال های میلیونی صاعقه گناه هستند؛ همان صاعقه‌ای هست که اگر مراقب نباشیم و غفلت‌ورزیم، دانه‌به‌دانه تمام اعمال خوبی که انجام دادیم از نماز گرفته تا هر کار خیر را نابود می‌کند و آبادی‌ها را به تلی از خاک بدل می‌کند تا آنجا که چیزی باقی‌ نمی‌ماند.

اکثر ماها گذشته را بدجوری باختیم این کانال های و پیج های میلیونی یا چندهزار نفری می تواند هزار نفر را به نماز و کار خیر تشویق کند. در حالی که می توانستیم با یک کلیپ قشنگ و دلنشین هزاران نفر که دارن از پیج مان بازدید می کنند را متوجه امام حاضر کنیم؟ بیا با پاک کردن عکس های و انتشار پیام های امام زمانی گذشته را جبران کن. تا کی کوتاهی  و دریغ ؟ تا کی در جهل و بی خبری؟ 

ترس از ریزیش فالور؟

این یک ترس شیطانی است. شما با یک کلیپ دلنشین، یک نماهنگ فراق امام زمانی، یک روضه سیدالشهدا، یک حدیث قشنگ!! می تونی دل هزاران نفر را بلرزونی و هزاران اشک برای فراق امامشان بریزن. فالورهای شما از شما الگو می گیرند. از مردم بخواهید پیام های امام زمانی را منتشرکنند.

ترس از لایک نخوردن؟

یکبار امتحان کنید. یکی از بهترین و دلنشین ترین کلیپ های امام زمانی را انتخاب کنید . مطمئن باشید یک لایک این کلیپ از هزارهزار لایک پیام های بی محتوا با ارزش تر است.

ترس از بی توجهی مردم و کم شدن شهرت؟

کسی که فعال است هیچ وقت از شهرت نمی افتد . شهرتتان را به نفع اسلام استفاده کنید. وای از کسی که این دنیا مشهور و زیبا باشد ولی در قیامت که به شکل زشت و منکری و خوار محشور بشه.

ترس از حرف و کنایه دیگران؟

این که خیلی خوبه، پشت سرتان بگویند فلانی برای امام زمان تبلیغ می کنه بده؟! بگویند مذهبی شد.

ترس از عدم حمایت دیگران؟

آیا حمایت امام زمان به تنهایی کافی نیست؟؟؟؟! حمایت امام زمان حمایت خداست! شما با گذاشتن کلیپ های زیبا باعث حمایت جمعیت بسیار زیادی خواهید شد. به محض انتشار بقیه بازیگران نیز از شما الگو برمی دارند. چون این نامه برای همه بازیگران ان شاالله ارسال می شود و شروع کننده برنده است. این یک حرکت عظیم است و خیری که نصیب هرکس نمی شود باید خدا نظر کند.  نزارید بعد مرگ حسرت بخورید که وای ما چه امکاناتی داشتیم و به راحتی می توانستین هزارارن دل را به امام زمان وصل کنیم و دریغ کردیم. فقط با اشتراک عکس ارایش کرده و بزک کرده مردم را گمراه کردیم. الگوی درستی برای دختران جامعه باشید. وای بر کسانی که در فیلم ها چادری هستند یا فیلم مذهبی کار می کنند ولی در واقعیت با بی حجابی های زننده و انتشارعکس های خود مردم را گمراه می کنند! آگاه باشید هرکس با دیدن تصویر یا کلیی از شما از شما الگو بردارد شما گمراه کننده او هستین و در گناه او شریکید. میلیون ها نفر دارن پیج شما را روزانه می بینند.  به فکر جبران گذشته باشید. غفلت کنید زندگی را بدجوری می بازید. حسرت و خسران بسیار زیاد و غصه تمام شدنی بهتر است یا شهرت بی ثمر!! اگر نمی دانید چه کلیپ یا پیامی را ابتدا در پیج بگذارید از همین سایت شروع کنید از فهرست مطالب کلیپ مناسب را انتخاب کنید و منتشر کنید.

عزیزان  

هم اکنون مشخص می شود چه کسی مدعی دوستی و کمک به امام حسین علیه السلام است و چه کسی راستگو و مرد عمل یاری امام زمانش است.

 

علی(علیه السلام) یارتان.

خداوند متعال: اگر بندگان گناهکارم بدانند  که چقدر مشتاق توبه و بازگشت آنان هستم از شدت شوق میمردند.

طراحی سایت ارزان از 400 تومان

استخراج مقاله از پایان نامه 200 تومان و ویرایش پایان نامه 200 تا 300 تومان